Portfolio

prosiaczek

Firma “PROSIACZEK” swoją działalność rozpoczęła w 1994r. jako dystrybutor mięsa i wędlin, pochodzących z najlepszych polskich zakładów mięsnych. W kolejnych latach, wiedza oraz zdobywane doświadczenie, ugruntowały pozycję firmy na rynku i były motywacją do dalszego rozwoju. Momentem przełomowym był lipiec 2000r. Właściciele firmy podjęli decyzję o kupnie zakładu przetwórstwa mięsnego w miejscowości Krąplewice, na skraju Borów Tucholskich, w województwie kujawsko-pomorskim.

Zakład wyposażony jest w najnowocześniejsze linie technologiczne i urządzenia, które w połączeniu z odpowiednio motywowaną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowotne produkowanych wyrobów. Zakład posiada komputerowy system kontroli i rejestracji temperatury w całym cyklu produkcyjnym oraz komputerowy system kontroli przepływu surowca, półproduktu i produktu gotowego, co umożliwia pełną identyfikację wyrobu.

Od początku istnienia zakładu naczelną dewizą jest zadowolenie klientów, osiągane przez ciągłe doskonalenie jakości produkowanych wyrobów, oferowanych po konkurencyjnych cenach, profesjonalną obsługę odbiorców oraz poszerzający się asortyment wyrobów.

 

adres strony firmowej: www.prosiaczek.pl

prosiaczek-big