Portfolio

krakus

Marka KRAKUS od zawsze utożsamiana była z produktami najwyższej jakości. Jest doskonale rozpoznawalna nie tylko przez polskich konsumentów. Ceniona w kraju i za granicą swój sukces zawdzięcza przede wszystkim jakości, na którą składa się wiele elementów.

Dowodem wysokiej pozycji marki KRAKUS są liczne nagrody. Ostatnią jest Złoty Medal Targów, otrzymany w kategorii Mięso i Przetwory Mięsne, w konkursie Najlepszy Produkt Targowy IFE POLAND 2004, przyznany podczas II Międzynarodowych Targów IFE POLAND 2004 w Warszawie. Produkty spod znaku KRAKUS dają stuprocentową pewność polskiego pochodzenia mięsa, a surowiec, z którego są wytwarzane, jest ściśle kontrolowany.

W zakładach Grupy Animex wykorzystuje się nowoczesne technologie produkcji, zapewniające zachowanie wysokich standardów higienicznych oraz bezpieczeństwa żywności (międzynarodowy system HACCP). Zakłady Grupy Animex spełniają wszystkie wymogi Unii Europejskiej, czego wyrazem jest certyfikat Głównego Lekarza Weterynarii zapewniający o zgodności z unijnymi normami.

Adres strony firmowej: www.wedlinykrakus.pl

krakus